OCENA GRY
82%
175 głosów

Walka Z Mrocznym Władcom

Kategoria: Gry Lego NinjagoIlość zagrań: 21620Dzisiaj grano: 1 razy
Walka z Mrocznym Władcom
Lego Ninjago Ninja Code - Walka z Mrocznym Władcom
Z wielką przyjemnością prezentujemy Wam najnowszą grę nawiązującą do serii Lego Ninjago Mistrzowie Spinjitzu! Tym razem nasi nieustraszeni i odważni wojownicy będą musieli stawić czoła samemu Mrocznemu Władcy zwanemu również Overlordem, i uratować Lloyda, zanim maszyna w której został uwięziony wyssa z niego całą złotą moc. Overlord to jeden z głównych i najbardziej niebezpiecznych wrogów wojowników światła. To właśnie za jego sprawą powstała kamienna armia, to przez niego świat naszych bohaterów co chwilę musi zmagać się z mrocznymi mocami. W pradawnych czasach to właśnie on chciał podbić nową krainę i zaatakował pierwszego mistrza Spinjitzu. Walka nie została wtedy rozstrzygnięta. Żadna ze stron nie była w stanie osiągnąć zwycięstwa. Kamienna Armia miała jednak pomóc mrocznemu władcy w osiągnięciu celu. Mistrz Spinjitzu postanowił podzielić świat na dwie części, dzięki czemu zdołał odizolować wroga w krainie zwanej Wyspą Ciemności. Lloyd to z kolei nieco kontrowersyjna postać. Jest synem Lorda Garmadona. Od dzieciństwa starał się sprostać wymaganiom swojego ojca. Jego ambicją było zostanie kolejnym władcom ciemności i superzłoczyńcą. Jego los odmienił się nagle, gdy okazało się, że to właśnie on jest wybrańcem. Od tego czasu przeszedł na stronę wojowników światła. Gra, w którą za chwilę zagracie jest dość trudna. Nasi bohaterowie będą musieli dotrzeć do maszyny zanim zakończy się jej działania i zresetować system za pomocą technoostrzy. To nietypowa broń, która została stworzona specjalnie do walki z cyfrową postacią mrocznego władcy. Rozpocznijcie szaleńczy pościg przez 15 pełnych wyzwań poziomów i dotrzyjcie do maszyny zanim będzie za późno! Jeśli Overlord zdoła wyssać moc Lloyda będzie w stanie przemienić się w Złotego Władcę. Jeśli mu się powiedzie stanie się znacznie potężniejszy niż dotychczas! Biegnijcie przed siebie wybraną postacią, zbierajcie kule energii i przeskakujcie nad przepaściami! Powodzenia!
Gry podobne do Lego Ninjago Ninja Code

Zagraj w grę Walka z Mrocznym Władcom

47
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
82
18
82%
Jeśli spodobała Wam się gra Walka z Mrocznym Władcom koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 21620 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Lego Ninjago Ninja Code - Walka z Mrocznym Władcom została dodana na Gry-24.eu 2014-08-14 o godzinie 23:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 21620 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry lego ninjago! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!