OCENA GRY
70%
10 głosów

Bieganie Z Wojownikiem Nindżago

Kategoria: Gry Lego NinjagoIlość zagrań: 5351Dzisiaj grano: 0 razy
Bieganie z Wojownikiem Nindżago
Running Ninjago - Bieganie z Wojownikiem Nindżago
Tym razem prezentujemy Wam gierkę zręcznościową, w której najbardziej będzie liczył się refleks. To gra w stylu biegaj i skacz. Choć nie jest to oryginalna gra Lego Ninjago, to jednak i tak warto poświęcić na nią kilka chwil. Nasz bohater to ninja przypominający trochę Kai-a. Gdy tylko wybierzecie pierwszy poziom przeniesiecie się na dach starożytnej świątyni. Ninja od razu zacznie biec w kierunku wschodnim, a my przez cały czas musimy pilnować, aby nie spadł w dół. Możemy wykonywać zarówno pojedynce, jak i podwójne skoki. Przez cały czas staramy się również zbierać złote i srebrne monety rozmieszczone na naszej ścieżce. Na dole znajduje się pasek, z którego dowiemy się ile drogi pozostało nam jeszcze do pokonania. Po przebiegnięciu określonego dystansu nasz wojownik zacznie biec znacznie szybciej, więc znacznie trudniejsze będzie przeskakiwanie z dachu na dach. Jeśli mimo wszystko uda Wam się pokonać pierwszy poziom przeniesiecie się do kolejnej lokacji. Będzie to piękny, zasypany śniegiem las, wnętrze starej świątyni, wioska i leśne gęstwiny.
Gry podobne do Running Ninjago

Zagraj w grę Bieganie z Wojownikiem Nindżago

48
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
70
30
70%
Jeśli spodobała Wam się gra Bieganie z Wojownikiem Nindżago koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 5351 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Running Ninjago - Bieganie z Wojownikiem Nindżago została dodana na Gry-24.eu 2014-08-14 o godzinie 23:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 5351 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry lego ninjago! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!