OCENA GRY
75%
292 głosów

Wspinaczka Po Wieży Borg

Kategoria: Gry Lego NinjagoIlość zagrań: 24914Dzisiaj grano: 0 razy
Wspinaczka po Wieży Borg
Lego Ninjago Rebooted - Wspinaczka po Wieży Borg
Wojownicy Nindżago stoją przed kolejnym wyzwaniem. Będą musieli przypuścić szturm na wieżę Mrocznego Władcy. Jedynie zjednoczeni będą w stanie wyjść cało z tego potyczki. Mistrz Wu postanowił zebrać wszystkich wojowników, aby przedstawić im cel tej misji. Cyrus Borg, twórca technoostrzy został porwany i obecnie przetrzymywany jest w wieży zwanej Wieżą Borg Industries. To przeogromna, bardzo wysoka konstrukcja będąca główną siedzibą firmy. Liczy ona ponad 100 pięter. Na kolejnych poziomach wieży znajdują się liczne fabryki. Wojownicy będą musieli dostać się na jej szczyt, gdzie znajdują się słane Techno-Ostrza zaprojektowane przez Cyrusa. Tylko z ich pomocą będą mogli dzielnie stawić czoła Mrocznemu Władcy. To wspaniała, trójwymiarowa gra, w której będziecie przemierzali wraz z jednym z wojowników ninja kolejne lokacje fabryki i pięli się coraz wyżej. Na drodze naszego wojownika staną przeszkody, zapory, systemy bezpieczeństwa i niebezpieczne pułapki. Wykorzystajcie jego umiejętności walki oraz refleks i dotrzyjcie do celu!
Gry podobne do Lego Ninjago Rebooted

Zagraj w grę Wspinaczka po Wieży Borg

49
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
75
25
75%
Jeśli spodobała Wam się gra Wspinaczka po Wieży Borg koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 24914 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Lego Ninjago Rebooted - Wspinaczka po Wieży Borg została dodana na Gry-24.eu 2014-08-15 o godzinie 11:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 24914 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry lego ninjago! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!