OCENA GRY
78%
18 głosów

Praca W Perfumerii

Kategoria: Gry Obsługa KlientaIlość zagrań: 2507Dzisiaj grano: 0 razy
Praca w Perfumerii
Perfume Shop - Praca w Perfumerii
Chyba nie ma na świecie kobiety, która nie kochałaby perfum. Z pewnością również i Ty nie raz podczas wizyty w drogerii lub perfumerii sprawdzałaś różne zapachy aby znaleźć ten jeden, jedyny. Za chwilę będziesz miała okazję otworzyć swój własny sklep z perfumami i sprawdzić się w zarządzaniu takim sklepem. Jeśli się postarasz na pewno każdy dzień w tej pracy przyniesie Ci wiele satysfakcji! Po prostu wczuj się w rolę sprzedawczyni i postaraj się pomóc każdej z nich w wyborze wspaniałego zapachu, który ją urzeknie i oczaruje. Pamiętaj jednak, że do każdej klientki musisz podejść indywidualnie. Dopilnuj, aby po przekroczeniu progu Twojej perfumerii nie wyszła z niej z pustymi rękoma!
Gry podobne do Perfume Shop

Zagraj w grę Praca w Perfumerii

5
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
78
22
78%
Jeśli spodobała Wam się gra Praca w Perfumerii koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 2507 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Perfume Shop - Praca w Perfumerii została dodana na Gry-24.eu 2014-08-06 o godzinie 22:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 2507 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry obsługa klienta! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!