OCENA GRY
69%
145 głosów

Wojownicy Ninjago W Lesie Potworów

Kategoria: Gry Lego NinjagoIlość zagrań: 24137Dzisiaj grano: 0 razy
Wojownicy Ninjago w Lesie Potworów
Ninjago Monster Forest - Wojownicy Ninjago w Lesie Potworów
Mistrzowie Spinjitzu wyruszają na podbój nowych krain. Wiele z nich zostało opanowane przez mroczne postacie. Roi się tam od niebezpiecznych wężonów, szkieletów oraz piratów - odwiecznych przeciwników naszych bohaterów. Za chwilę odwiedzicie miejsce zwane Mrocznych Lasem. Kai pod osłoną nocy będzie próbował rozprawić się z wrogami. Wojownik ninja potrafi atakować z zaskoczenia i zakradać się tak, że nikt nie będzie w stanie go dostrzec. Niestety tym razem walka z ukrycia będzie niemożliwa. Na niebie świeci księżyc, który rozjaśnia całą okolicę. Kai będzie musiał wykorzystać swój złoty miecz ognia aby pokazać przeciwnikom kto tu rządzi. Przez cały czas będziecie wędrowali w kierunku wschodu. Co rusz an Waszej drodze stawać będą przeciwnicy. Czasami będą atakowali w kilku naraz. Mieczem możesz zadawać dwa rodzaje ciosów. Jeden to silne uderzenie z góry, drugi normalne pchnięcie. Możesz również skakać i osłaniać się ostrzem w razie ataku wroga!
Gry podobne do Ninjago Monster Forest

Zagraj w grę Wojownicy Ninjago w Lesie Potworów

50
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
69
31
69%
Jeśli spodobała Wam się gra Wojownicy Ninjago w Lesie Potworów koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 24137 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Ninjago Monster Forest - Wojownicy Ninjago w Lesie Potworów została dodana na Gry-24.eu 2014-08-15 o godzinie 11:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 24137 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry lego ninjago! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!