OCENA GRY
61%
138 głosów

Walka Z Wężonami W Świątyni

Kategoria: Gry Lego NinjagoIlość zagrań: 25027Dzisiaj grano: 0 razy
Walka z Wężonami w Świątyni
Lego Ninjago Final Battle - Walka z Wężonami w Świątyni
Kai to jeden z najbardziej odważnych, zaciętych w boju i nieustraszonych wojowników ekipy Lego Ninjago. To właśnie jemy mistrz Wu powierza najtrudniejsze zadania. Kai włada żywiołem ognia, jego główną bronią jest potężny, złoty miecz. To jedna z czterech potężnych broni, który w pradawnych czasami pierwszy mistrz Spinjitzu użył do stworzenia świata Nindżago. Kai jest niepokonany w walce. Jest bardzo szybki, zwinny i niezwykle zręczny. Potrafi zaskoczyć przeciwnika ciosem zanim ten zdąży dobyć swojego oręża. Dzisiaj nasz czerwony ninja został wyzwany na pojedynek, który rozegra się w cytadeli. Na arenie zmierzy się z niebezpiecznym wężonami, i jeśli mu pomożecie na pewno również z tej walki wyjdzie zwycięsko. Podczas potyczek pomóżcie mu atakować wrogów i zbierać złote monety. Dzięki nim Kai będzie mógł zregenerować siły!
Gry podobne do Lego Ninjago Final Battle

Zagraj w grę Walka z Wężonami w Świątyni

51
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
61
39
61%
Jeśli spodobała Wam się gra Walka z Wężonami w Świątyni koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 25027 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Lego Ninjago Final Battle - Walka z Wężonami w Świątyni została dodana na Gry-24.eu 2014-08-15 o godzinie 11:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 25027 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry lego ninjago! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!