OCENA GRY
81%
200 głosów

Powstanie Ninja Droidów

Kategoria: Gry Lego NinjagoIlość zagrań: 25093Dzisiaj grano: 0 razy
Powstanie Ninja Droidów
Lego Ninjago Rise of Nindroids - Powstanie Ninja Droidów
Ninja Droidy to roboty należące do armii Mrocznego Władcy. Zostały one stworzone po tym, jak Overlord poniósł klęskę podczas walki z Lloydem Garmadonem. Ich produkcja ruszyła pełną parą w Wieży Borg Industrie. Wkrótce armia Overlorda powiększyła się o niebezpieczne cyber-roboty. Większość z nich została wysłana do walki z czterema wojownikami Spinjitzu, pozostałe zostały rozlokowane jako strażnicy. To niezwykle niebezpieczni przeciwnicy. Są bardzo szybkie, nie śpią, nie muszą jeść, nie mają litości dla pokonanych wrogów. Fabuła gry rozpoczyna się w chwili, gdy ninja droidy porywają Senseia Wu. Czterej wojownicy ruszają do wieży Borg Industries z zamiarem uratowania swojego mistrza. Droga do celu będzie niezwykle trudna, naszpikowana pułapkami. Drogi będą pełne wrogów, wśród których znajdują się głównie drony oraz inne, niebezpieczne roboty. Podczas gry nieustannie będziecie zmieniali bohatera. Czasami będzie nim Kai, czasami Zane, innym razem przemienicie się w Jaya lub Kaia. Każdy z wojowników będzie w stanie poradzić sobie z inną przeszkodą. Przemierzajcie niebezpieczny teren walcząc i unikając wpadnięcia w pułapki zastawione przez wrogów. Życie mistrza Wu spoczywa w Waszych rękach!
Gry podobne do Lego Ninjago Rise of Nindroids

Zagraj w grę Powstanie Ninja Droidów

52
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
81
20
81%
Jeśli spodobała Wam się gra Powstanie Ninja Droidów koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 25093 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Lego Ninjago Rise of Nindroids - Powstanie Ninja Droidów została dodana na Gry-24.eu 2014-08-15 o godzinie 11:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 25093 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry lego ninjago! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!