OCENA GRY
68%
149 głosów

Sekretny Klucz Nindżago

Kategoria: Gry Lego NinjagoIlość zagrań: 19963Dzisiaj grano: 0 razy
Sekretny Klucz Nindżago
Lego Ninjago Secret Key - Sekretny Klucz Nindżago
Kai uzbrojony w swój złoty Miecz Ognia wyrusza do lodowych krain na poszukiwanie pewnego cennego klucza, który został ukryty dawno temu na skutych śniegiem i lodem pustkowiach. Tylko on będzie w stanie zmierzyć się z zimnem, przebyć na prawdę długą drogę i przeżyć. Dzięki swoim umiejętnością Spinjitzu będzie mógł pokonać wiele przepaści, czyhających na niego niebezpieczeństw i wypełnić misję powierzoną mu przez Senseia. Gra od razu narzuca nam spore tępo. Kai przez cały czas biegnie ile sił w nogach. Nie straszny mu śnieg i lód. Musimy jednak dopilnować, aby nasz ninja nie spadł z ośnieżonego stoku prosto w przepaść. Możemy skakać, możemy wykonywać również podwójne skoki. Gdy odległość będzie większa możemy sprawić, aby nasz bohater zaczął wirować. Ta umiejętność bardzo przyda mu się podczas gromadzenia kryształów. Kolejne misje będą stawały się trudniejsze, więc przygotujcie się na trudne wyzwanie, któremu podołają jedynie prawdziwi mistrzowie Spinjitzu! Do dzieła!
Gry podobne do Lego Ninjago Secret Key

Zagraj w grę Sekretny Klucz Nindżago

53
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
68
32
68%
Jeśli spodobała Wam się gra Sekretny Klucz Nindżago koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 19963 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Lego Ninjago Secret Key - Sekretny Klucz Nindżago została dodana na Gry-24.eu 2014-08-15 o godzinie 11:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 19963 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry lego ninjago! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!