OCENA GRY
72%
78 głosów

Górska Wspinaczka Wojownika Ninja

Kategoria: Gry Lego NinjagoIlość zagrań: 19543Dzisiaj grano: 0 razy
Górska Wspinaczka Wojownika Ninja
Ninjago Climbing - Górska Wspinaczka Wojownika Ninja
Dzisiaj prezentujemy Wam kolejną grę zręcznościową opartą na przygodach wojowników Ninjago! Czy wiecie na czym polega górska wspinaczka? Za chwilę będziecie mogli przekonać się, jak robią to wojownicy ninja! Kai musi wdrapać się na sam szczyt bardzo wysokiego zbocza. Jeśli poszedłby drogą okrężną wędrówka trwałaby wiele dni. To najkrótsza, jednak najniebezpieczniejsza droga. Na szczęście dzięki złotemu mieczowi ognia będzie w stanie bezpiecznie pokonywać drogę. Musi jednak odbijać się do ściany do ściany. W odpowiednim momencie będzie musiał zatopić ostrze miecza w gładkiej, skalnej ścianie. Waszym zadaniem będzie pomaganie mu w wykonaniu każdego, pojedynczego skoku. Po kilku sekundach pojawi się wskaźnik z kątem kolejnego odbicia. Musicie zdążyć wykonać ruch, zanim nasz wojownik osunie się w dół. Oczywiście im wyżej uda Wam się wspiąć tym więcej punktów zdobędziecie!
Gry podobne do Ninjago Climbing

Zagraj w grę Górska Wspinaczka Wojownika Ninja

54
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
72
28
72%
Jeśli spodobała Wam się gra Górska Wspinaczka Wojownika Ninja koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 19543 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Ninjago Climbing - Górska Wspinaczka Wojownika Ninja została dodana na Gry-24.eu 2014-08-15 o godzinie 12:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 19543 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry lego ninjago! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!