OCENA GRY
77%
79 głosów

Mixele I Łączenie Ras

Kategoria: Gry Lego MixelsIlość zagrań: 17475Dzisiaj grano: 1 razy
Mixele i Łączenie Ras
Lego Mixel Mania - Mixele i Łączenie Ras
Mixele to najnowszą seria klocków, która powstała dzięki współpracy firmy Lego oraz Cartoon Network. Z jednej strony fani klocków otrzymają do ręki zupełnie nową serię, z drugiej - powstaje serial opowiadający o przygodach tych niezwykłych, żyjących w plemionach stworków. Sama nazwa Miksele wzięła się z tego, że wszystkie ludziki mogą się miksować, dzięki czemu powstaje zupełnie nowy stworek. Za chwilę będziecie mogli po raz pierwszy przenieść się do tego fantastycznego świata i poznać wszystkich, mieszkających w nim bohaterów. Wszystkie stworzenia zamieszkujące świat Mikseli zostały podzielone na trzy główne rasy. Pierwsza z nich to Elektroidzi. Należące do niego mixele uwielbiają elektryczność, która stanowi również ich pożywienie. Żywią się więc wyładowaniami atmosferycznymi i po prostu uwielbiają burze. Miejsce, w którym Elektroidzi postanowili się osiedlić nosi nazwę Góry Miksele. Dzięki jego położeniu są znacznie bliżej atmosfery, z której czerpią energię. Kolejna, charakterystyczna rasa to Kragsterzy. To zapaleni górnicy, którzy całe dnie spędzają na kopaniu i drążeniu tuneli. Spod ziemi wydobywają cenne metale szlachetne, od czasu do czasu udaje im się również znajdować cenne skarby. Gdy mają wolne uwielbiają siać wszędzie demolkę, są w tym na prawdę dobrzy. Z drugiej strony Kragsterzy są również wspaniałymi kompanami! Trzecia z ras to Infernici. Zamieszkują one ogniste, Magmowe Pustkowie. Są bardzo porywczy i bardzo łatwo można się im narazić. Oprócz wymienionych ras w świecie Lego Miskeli znajdziecie także małe, wredne stworki zwane Nixelami. To małe, wredne bestie, które w pojedynkę nie są groźne. Niebezpieczne stają się dopiero w większych grupach. Wszędzie dookoła siebie sieją spustoszenie i demolkę. Ich ulubionym zajęciem jest niszczenie wszystkiego co znajduje się w pobliżu. Na pewno zastanawiacie się również, w jaki sposób Mixele łączą się ze sobą. Służą do tego pradawne artefakty zwane Kubitami. To właśnie dzięki nim stworki mogą się miksować i tworzyć w ten sposób zupełnie nowe postacie o niezwykłych mocach! Podczas gry będziecie mieli okazję wykorzystać ten tajemniczy kamień, aby łączyć ze sobą głównych bohaterów. Następnie pomożecie im rozprawić się z paskudnymi Nixelami, podobnie jak w klasycznej grze polegającej na biciu kretów młotkiem!
Gry podobne do Lego Mixel Mania

Zagraj w grę Mixele i Łączenie Ras

55
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
77
23
77%
Jeśli spodobała Wam się gra Mixele i Łączenie Ras koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 17475 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Lego Mixel Mania - Mixele i Łączenie Ras została dodana na Gry-24.eu 2014-08-15 o godzinie 17:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 17475 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry lego mixels! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!