OCENA GRY
79%
19 głosów

Puzzle Z Liderem Infernitów

Kategoria: Gry Lego MixelsIlość zagrań: 8621Dzisiaj grano: 2 razy
Puzzle z Liderem Infernitów
Mixels Kids Jigsaw - Puzzle z Liderem Infernitów
Czy macie ochotę na kolejną, sympatyczną gierkę z Lego Mixels? Jeśli tak, to koniecznie zagrajcie w Mixels Kids Jigsaw. Z pewnością z tytułu domyślacie się już, na czym ta gra będzie polegała. To bardzo fajna układanka, w której spróbujecie złożyć z puzzli obrazek przedstawiający lidera plemienia Infernitów - Flane-a. W menu będziecie mogli wybrać poziom trudności, który Wam najbardziej odpowiada. Możecie podzielić obrazek na 25, 64 lub 225 kawałków. Jeśli czujecie się na siłach i macie trochę więcej wolnego czasu koniecznie wybierzcie najwyższy poziom trudności! Flane to niezwykła postać. Jego braci czasami strasznie irytuje jego skłonność do wymądrzania się i pouczania wszystkich dookoła. Jako, że należy do plemienia ludzi ognia czasami się zapala - szczególnie w chwilach, gdy nad czymś zbyt intensywnie główkuje. Jeśli poradzicie sobie z ułożeniem obrazka koniecznie zajrzyjcie również do naszej kategorii z grami mixeli! Znajdziecie tam więcej fajnych tytułów!
Gry podobne do Mixels Kids Jigsaw

Zagraj w grę Puzzle z Liderem Infernitów

56
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
79
21
79%
Jeśli spodobała Wam się gra Puzzle z Liderem Infernitów koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 8621 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Mixels Kids Jigsaw - Puzzle z Liderem Infernitów została dodana na Gry-24.eu 2014-08-15 o godzinie 18:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 8621 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry lego mixels! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!