OCENA GRY
77%
31 głosów

Układanka Z Kragsterami Lego Mixels

Kategoria: Gry Lego MixelsIlość zagrań: 5464Dzisiaj grano: 3 razy
Układanka z Kragsterami Lego Mixels
Lego Mixels Cragsters Puzzle - Układanka z Kragsterami Lego Mixels
Mamy nadzieję, że lubicie układać puzzle? Jeśli tak, to mamy dla Was najnowszą grę z mikselami w roli głównej! Jeśli czytaliście opis świata oraz raz, który znajduje się w naszej kategorii z grami o mikselach, to na pewno znacie już przedstawicieli plemiona Kragsterów. To zapaleni górnicy, który zamieszkują podziemne tunele i groty, rozciągające się pod powierzchnią ziemi. Całymi dniami kopią, kruszą skały, drążą tunele i wydobywają spod powierzchni cenne kamienie, metale, skarby oraz rudę. Mają dość wybuchową naturę, więc lepiej na nich uważać. Czasami dla rozrywki potrafią rozwalać i niszczyć wszystko dookoła. Mimo to są wspaniałymi przyjaciółmi, którzy zawsze sobie pomagają. Jeśli jeszcze nie wiesz, jak wyglądają przedstawiciele Kragsterów, to koniecznie zagraj w ich puzzle! Ułóż prosty obrazek przedstawiający wszystkie postacie należące do tego pracowitego, górniczego plemienia i znajdź za pomocą myszki właściwe miejsce dla każdego z fragmentów układanki!
Gry podobne do Lego Mixels Cragsters Puzzle

Zagraj w grę Układanka z Kragsterami Lego Mixels

57
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
77
23
77%
Jeśli spodobała Wam się gra Układanka z Kragsterami Lego Mixels koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 5464 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Lego Mixels Cragsters Puzzle - Układanka z Kragsterami Lego Mixels została dodana na Gry-24.eu 2014-08-15 o godzinie 18:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 5464 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry lego mixels! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!