OCENA GRY
64%
14 głosów

Układanka Z Internitami Lego Mixels

Kategoria: Gry Lego MixelsIlość zagrań: 5856Dzisiaj grano: 2 razy
Układanka z Internitami Lego Mixels
Lego Mixels Infernites Puzzle - Układanka z Internitami Lego Mixels
Kolejna część puzzli z serii Lego Mixels. W dzisiejszej części bohaterami układanki będzie plemię Infernitów. Przenieście się do świata klockowych Mixeli stworzonych dzięki współpracy Cartoon Network oraz Lego, i zmierzcie się z kolejna, zabawną układanką. Tym razem postaciami, które znajdziecie na obrazkach będą przedstawiciele plemienia Infernitów. To porywcze stworki zamieszkujące niezwykle nieprzyjazne środowisko. Magmowe Pustkowie to teren spowity ciemnym dymem, smogiem i ogniem. Wszędzie dookoła ziemię poprzecinały rzeki rozpalonej do czerwoności lawy. Żadna inna rasa nie byłaby w stanie przeżyć w tak upalnym klimacie, jednak Infernici czują się tutaj wspaniale. Czy będziecie umieli poradzić sobie z drugą z tej serii układanką i odtworzyć obrazek przedstawiający kilku Infernitów? Wystarczy, że wykorzystacie swoją myszkę i połączycie ze sobą wszystkie fragmenty!
Gry podobne do Lego Mixels Infernites Puzzle

Zagraj w grę Układanka z Internitami Lego Mixels

58
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
64
36
64%
Jeśli spodobała Wam się gra Układanka z Internitami Lego Mixels koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 5856 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Lego Mixels Infernites Puzzle - Układanka z Internitami Lego Mixels została dodana na Gry-24.eu 2014-08-15 o godzinie 18:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 5856 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry lego mixels! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!