OCENA GRY
80%
25 głosów

Układanka Elektroida Volectro

Kategoria: Gry Lego MixelsIlość zagrań: 6427Dzisiaj grano: 2 razy
Układanka Elektroida Volectro
Lego Mixels Volectro Puzzle - Układanka Elektroida Volectro
Przywitajcie się w kolejnym bohaterem serii Lego Mixels! Jeśli poznaliście go na obrazku, to na pewno wiecie, że to stworek należący do plemienia Elektroidów. Ma na imię Volectro. Z uwagi na to, że podobnie jak pozostałe Elektroidy żywi się prądem, może wydawać się trochę roztrzepany. Być może prąd poraził go zbyt wiele razy? Charakteryzuje się jednak wielkim poczuciem humoru i potrafi być prawdziwą duszą towarzystwa. Jest również niezwykły z innego powodu. Jego ciało emituje dziwną energię, dzięki której zachowuje się jak magnes. Potrafi przyciągać do siebie przedmioty znajdujące się w pobliżu. Ma trochę problemów z panowaniem nad tą mocą, przez co czasami przyklejają się do niego nawet inne Mixele. Powoduje to różne zabawne sytuacje. Po tym krótkim wstępie na pewno już wiecie, z kim będziecie mieli do czynienia w tej części naszej serii układanek. Tak jak poprzednio, przeciągajcie puzzle myszką i łączcie je dopasowując kawałki nacięciami. Przy układaniu puzzli czasami najłatwiej rozpocząć od ramki, a następnie powoli posuwać się do środka. Miłej gry!
Gry podobne do Lego Mixels Volectro Puzzle

Zagraj w grę Układanka Elektroida Volectro

59
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
80
20
80%
Jeśli spodobała Wam się gra Układanka Elektroida Volectro koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 6427 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Lego Mixels Volectro Puzzle - Układanka Elektroida Volectro została dodana na Gry-24.eu 2014-08-15 o godzinie 18:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 6427 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry lego mixels! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!