OCENA GRY
100%
3 głosy

Sprzedawanie Butów

Kategoria: Gry Obsługa KlientaIlość zagrań: 2162Dzisiaj grano: 0 razy
Sprzedawanie Butów
Royal Boutique Shop - Sprzedawanie Butów
Rozpocznij pracę w królewskim butiku! To wspaniała gra w zarządzanie sklepem z butami, w której pomożesz jej właścicielce obsługiwać wszystkie klientki, które przekroczą jego próg. Każda z nich to prawdziwa, bogata i wykwintna dama, niektóre z nich bywają wręcz ekscentryczne. Jeśli chcesz się sprawdzić w tej roli musisz bardzo szybko obsłużyć każdą z tych pań zaspokajając ich gusta i sprzedając im tylko te towary o które Cię poproszą. Pierwszy dzień będzie całkiem spokojny. Odwiedzi Cię jedynie kilka klientek. Jedna z nich będzie chciała zakupić dla siebie nowe, piękne buty, inna będzie chciała zmienić swoją fryzurę i tak dalej. Każdą z nich zaprowadź do odpowiedniego stanowiska sklepu i podejdź do niej, aby dowiedzieć się co chce kupić. Następnie podaj jej towar i zaprowadź ją do kasy! Jeśli będziesz się ociągać klientka wyjdzie ze sklepu bez płacenia, a chyba nie chcesz, aby pieniądze przeszły Ci koło nosa?
Gry podobne do Royal Boutique Shop

Zagraj w grę Sprzedawanie Butów

6
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
100
0
100%
Jeśli spodobała Wam się gra Sprzedawanie Butów koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 2162 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Royal Boutique Shop - Sprzedawanie Butów została dodana na Gry-24.eu 2014-08-06 o godzinie 22:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 2162 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry obsługa klienta! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!