OCENA GRY
75%
4 głosy

Praca W Barze Szybkiej Obsługi

Kategoria: Gry SprzedawanieIlość zagrań: 1822Dzisiaj grano: 0 razy
Praca w Barze Szybkiej Obsługi
Snack Shop - Praca w Barze Szybkiej Obsługi
Nasza sympatyczna bohaterka pracuje w barze szybkiej obsługi. Kliencie uwielbiają przysmaki które przyrządza. Jest wyśmienitą kucharką i potrafi zaspokoić gusta nawet najbardziej wybrednych łasuchów. Twoja praca nie polega jedynie na podawaniu gościom gotowych posiłków. Musisz również to wszystko samodzielnie przyrządzić. Na ladzie stoją różne maszyny przeznaczone do wykonywania różnych zadań. Jest tam rozgrzana blach przeznaczona do smażenia mięsa, mikrofalówka, pojemniki z warzywami i owocami oraz paczki. Kliencie przychodzą tutaj aby wziąć coś na wynos. Gdy ktoś przekroczy próg i stanie obok lady koło jego głowy pojawia się dymek z zamówienie. Przyjrzyj mu się uważnie, a następnie odszukaj wszystko na półkach i przyrządź posiłek!
Gry podobne do Snack Shop

Zagraj w grę Praca w Barze Szybkiej Obsługi

64
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
75
25
75%
Jeśli spodobała Wam się gra Praca w Barze Szybkiej Obsługi koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 1822 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Snack Shop - Praca w Barze Szybkiej Obsługi została dodana na Gry-24.eu 2014-08-16 o godzinie 12:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 1822 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry sprzedawanie! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!