OCENA GRY
100%
2 głosy

Prowadzenie Sklepu Ogrodniczego

Kategoria: Gry Obsługa KlientaIlość zagrań: 1259Dzisiaj grano: 0 razy
Prowadzenie Sklepu Ogrodniczego
Garden Shop - Prowadzenie Sklepu Ogrodniczego
Ta gra opowiada o pewnej dziewczynie, która kocha ogrodnictwo. Uwielbia sadzić i hodować w swoim ogrodzie piękne kwiaty. W końcu postanowiła przemienić swoją pasję w ciekawy biznes. W swoim ogródku sadzi, pielęgnuj, podlewa i zbiera przepiękne kwiaty, a następnie dostarcza je do miejscowych kwiaciarni zarabiając pieniądze. Za chwilę zabawicie się w ogrodniczki i sprawdzicie się w sadzeniu i doglądaniu kwiatów. Będziecie musiały przygotowywać grządki, sadzić nasiona, podlewać je i patrzeć, jak powoli rosną. Po pewnym czasie pąki rozwiną się i kwiaty będą gotowe do zbioru. Klienci będą ustawiali się w kolejne do jej ogródka, a Ty będziesz musiała pomagać jej we wszystkich obowiązkach.
Gry podobne do Garden Shop

Zagraj w grę Prowadzenie Sklepu Ogrodniczego

65
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
100
0
100%
Jeśli spodobała Wam się gra Prowadzenie Sklepu Ogrodniczego koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 1259 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Garden Shop - Prowadzenie Sklepu Ogrodniczego została dodana na Gry-24.eu 2014-08-16 o godzinie 17:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 1259 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry obsługa klienta! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!