OCENA GRY
77%
30 głosów

Symulator Jazdy Taksówką

Kategoria: Gry TaxiIlość zagrań: 4992Dzisiaj grano: 0 razy
Symulator Jazdy Taksówką
Sim Taxi 3D - Symulator Jazdy Taksówką
W końcu udało Ci się zdobyć upragnioną licencję taksówkarza, i teraz możesz już legalnie zasiąść za kierownicą swojej nowiutkiej, żółtej taksówki i wyruszyć na pierwszy kurs. Przeniesiesz się na trójwymiarowe ulice miasta i jeżdżąc po mieście będziesz szukał pasażerów którzy potrzebują dostać się w jakieś miejsce. Gdy ujrzysz kogoś wołającego TAXI podjedź do niego i poczekaj aż zajmie miejsce na tylnym siedzeniu. Po chwili dowiesz się, gdzie nasz pasażer chce dotrzeć. Ruch na mieście jest dość mały, więc na pewno przejechanie kilku przecznic nie zajmie ci zbyt wiele czasu. Za każdy kurs otrzymasz zapłatę, dzięki której możesz nie tylko się bogacić, ale także udoskonalać swoją taksówkę lub kupić zupełnie nowe auto!
Gry podobne do Sim Taxi 3D

Zagraj w grę Symulator Jazdy Taksówką

66
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
77
23
77%
Jeśli spodobała Wam się gra Symulator Jazdy Taksówką koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 4992 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Sim Taxi 3D - Symulator Jazdy Taksówką została dodana na Gry-24.eu 2014-08-16 o godzinie 17:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 4992 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry taxi! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!