OCENA GRY
92%
12 głosów

Projektowanie I Sprzedawanie Biżuterii

Kategoria: Gry Obsługa KlientaIlość zagrań: 2539Dzisiaj grano: 1 razy
Projektowanie i Sprzedawanie Biżuterii
Youda Jewel Shop - Projektowanie i Sprzedawanie Biżuterii
Wspaniała gra dla wszystkich dziewczyn, a przede wszystkim dla miłośniczek projektowania biżuterii! Za chwilę poznacie pewną początkującą pracowniczkę sklepu jubilerskiego marzącą o wielkiej karierze! Na razie jej marzenia są jeszcze bardzo odległe, jednak być może pewnego dnia stanie się sławną projektantką i designerką? Praca w sklepie jubilerskim tym razem nie będzie polegała jedynie na podawaniu klientkom tego o co Cię poproszą. Dziewczyny, które do niego przejdą będą chciały czegoś nowego i unikalnego. Dla każdej z nich będziesz musiała zaprojektować pierścionek lub bransoletkę według jej pomysłu. Wykorzystaj do tego piękne pierścionki, drogocenne kamienie i inne elementy dekoracyjne i łącz je ze sobą za pomocą myszki. Wszystkie potrzebne elementy będą pojawiały się na taśmociągu. Już pierwszego dnia będziesz miała pełne ręce roboty, jednak z pewnością zaangażowanie i ciężka praca nie pójdą na marne. Pnij się w karierze projektantki i zarabiaj coraz więcej pieniędzy! W późniejszych etapach gra może cię zaskoczyć. Czy będziesz wiedziała jak się zachować, gdy próg sklepu przekroczy złodziej chcący go obrabować? Zagraj i przekonaj się sama!
Gry podobne do Youda Jewel Shop

Zagraj w grę Projektowanie i Sprzedawanie Biżuterii

7
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
92
8
92%
Jeśli spodobała Wam się gra Projektowanie i Sprzedawanie Biżuterii koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 2539 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Youda Jewel Shop - Projektowanie i Sprzedawanie Biżuterii została dodana na Gry-24.eu 2014-08-06 o godzinie 22:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 2539 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry obsługa klienta! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!