OCENA GRY
0%
0 głosów

Kolorowanka Ze Świętym Mikołajem

Kategoria: Kolorowanki ŚwiąteczneIlość zagrań: 1343Dzisiaj grano: 0 razy
Kolorowanka ze Świętym Mikołajem
Santa Claus Painting - Kolorowanka ze Świętym Mikołajem
Święty Mikołaj to z pewnością ulubieniec wszystkich dzieci na całym świecie. Nie ważne gdzie mieszkają. Mikołaj zawsze do nich dotrze i podaruje im prezenty o które go prosiły. To starszy jegomość z długą, siwą brodą i niegasnącym uśmiechem na twarzy. Ubiera się w charakterystyczny, czerwony strój, oraz ciężkie, czarne buty zimowe. Na jego wielkim brzuchu znajduje się czarny, skórzany pasek zwieńczony złotą klamrą. Na głowie zawsze nosi ciepłą, czerwoną czapkę z białym obszyciem i puszystym pomponem. Na pewno doskonale znacie również jego środek lokomocji. Gdy tylko zbliżają się święta wszystkie renifery przygotowują się do długiej i męczącej podróży. Mikołaj zaprzęga do nich sanie, do których wkłada wielki, magiczny wór wypełniony prezentami i wzbija się pod same niebo. Być może kiedyś udało Wam się go dostrzec gdy jego sanie przelatywały w poświacie księżyca? Być może słyszeliście dzwonki jego sań lub słyszeliście kroki na dachu swojego domu? Nie będziemy zajmowali Wam już więcej czasu, tylko zaprosimy Was do zagrania w fajną kolorowanką świętego Mikołaja!
Gry podobne do Santa Claus Painting

Zagraj w grę Kolorowanka ze Świętym Mikołajem

74
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
50
50
50%
Jeśli spodobała Wam się gra Kolorowanka ze Świętym Mikołajem koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 1343 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Santa Claus Painting - Kolorowanka ze Świętym Mikołajem została dodana na Gry-24.eu 2014-08-16 o godzinie 19:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 1343 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii kolorowanki świąteczne! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!