OCENA GRY
65%
20 głosów

Steven Universe I Przygoda Z Klejnotami

Kategoria: Gry Steven UniverseIlość zagrań: 4294Dzisiaj grano: 1 razy
Steven Universe i Przygoda z Klejnotami
Steven Universe Gem Bound - Steven Universe i Przygoda z Klejnotami
Pierwsza gra w naszej nowej kategorii z grami Stevena Universe nosi tytuł Przygoda z Klejnotami. Jeśli oglądaliście już pilotażowy odcinak przygód Stevena i chcecie dowiedzieć się o nim czegoś więcej koniecznie zajrzyjcie do kategorii z jego grami w naszym serwisie! To zabawny chłopiec, który od niedawna należy do ekipy superbohaterów Crystal Gems. Ich moc pochodzi od magicznych kamieni znajdujących się w ich ciele. W przypadku Stevena jest to kwarc i znajduje się w jego pępku. Jako jedyny przedstawiciel płci męskiej w drużynie musi dać z siebie wszystko i udowodnić przed swoimi koleżankami, że on również zasługuje na ich zaufanie. Przed chłopcem trudny trening podczas którego będzie musiał nauczyć się korzystać ze swoich mocy. Na razie ma z tym spore problemy. Pierwsza część jego szkolenia będzie polegała na wspinaniu się po skalnych półkach. Na pewno graliście już w podobne gry. Za pomocą myszki musimy skakać i celować w platformy znajdujące się wyżej. Od każdej z nich możemy się odbić aby dotrzeć do kolejnej. Wspinaczka to jednak nie wszystko. Na niektórych półkach czyhają na niego groźne zwierzęta i inne pułapki. Postarajcie się je omijać i zbierać złote gwiazdki. Jeśli przez przypadek nie traficie w półkę przekonacie się, że gra w tym momencie wcale się nie kończy. Podczas spadania uaktywni się jego supermoc, dzięki której będzie mógł pozbyć się wszystkich przeciwników, których dotychczas musiał unikać. Zdobądźcie tyle punktów ile tylko zdołacie w wepnijcie się na sam szczyt tej wielkiej góry!
Gry podobne do Steven Universe Gem Bound

Zagraj w grę Steven Universe i Przygoda z Klejnotami

75
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
65
35
65%
Jeśli spodobała Wam się gra Steven Universe i Przygoda z Klejnotami koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 4294 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Steven Universe Gem Bound - Steven Universe i Przygoda z Klejnotami została dodana na Gry-24.eu 2014-08-16 o godzinie 21:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 4294 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry steven universe! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!