OCENA GRY
89%
19 głosów

Steven Universe I Pogoń Za Kozą

Kategoria: Gry Steven UniverseIlość zagrań: 2868Dzisiaj grano: 0 razy
Steven Universe i Pogoń za Kozą
Steven Universe Goat Guardian - Steven Universe i Pogoń za Kozą
Steven Universe i Pogoń za Kozą to niezwykle zabawna gra nawiązująca do nowego serialu Cartoon Network. Jego pierwszy sezon rozpocznie się dopiero w listopadzie tego roku, jednak Wy drodzy gracze już teraz możecie go nieco lepiej poznać. Sveten jak zwykle wyruszy na przygodę ubrany w czerwoną koszulkę ze złotą gwiazdą, jeansach i czerwonych butach. Czeka na niego nieco zabawne, ale za to trudne i wymagające zadanie. Musi złapać kozę, która uciekła z zagrody. Pomoże mu w tym złote jabłko znajdujące się na każdym levelu gry. Steven będzie musiał obmyślić ścieżkę jak do niego dotrzeć, a następnie zanieść je kozie stojącej na jednej z półek. Problem w tym, że półki zapadają się pod ciężarek naszego superbohatera, i możemy stanąć na nich tylko jeden raz. Ruszajcie przed siebie i rozwiążcie każdą, logiczną łamigłówkę! Jeśli przejdziecie przez wszystkie poziomy koza przestanie uciekać, i nasz bohater z ekipy Crystal Gems będzie mógł zaprowadzić ją do zagrody!
Gry podobne do Steven Universe Goat Guardian

Zagraj w grę Steven Universe i Pogoń za Kozą

76
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
89
11
89%
Jeśli spodobała Wam się gra Steven Universe i Pogoń za Kozą koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 2868 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Steven Universe Goat Guardian - Steven Universe i Pogoń za Kozą została dodana na Gry-24.eu 2014-08-16 o godzinie 21:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 2868 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry steven universe! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!