OCENA GRY
80%
5 głosów

Robienie Tatuaży

Kategoria: Gry TatuażeIlość zagrań: 1709Dzisiaj grano: 0 razy
Robienie Tatuaży
Tattoo Style Shop - Robienie Tatuaży
Czy myślałaś kiedyś o zrobieniu sobie prawdziwego tatuażu? Nie każdy decyduje się na ten krok, jednak z pewnością zdecydowały się na niego klientki odwiedzające Twój salon! Za chwilę wcielisz się w pewną artystkę specjalizującą się w wykonywaniu pięknych, wręcz artystycznych tatuaży. Każda dziewczyna, która zajrzy do Twojego salonu będzie chciała, abyś zaprojektowała wspaniały tatuaż specjalnie dla niej. Musi on odzwierciedlać jej charakter oraz naturę, dlatego własnoręcznie postarasz się stworzyć kilka projektów. Następnie za pomocą specjalnego przyboru rozpoczniesz nanoszenie go na skórę. Dokładnie narysuj każdy jego element uważając, aby nie wyjść poza obszar rysunku. Następnie dokładnie oczyść skórę za pomocą specjalnego wacika. Każda z dziewczyn, która Cię odwiedzi będzie chciała wykonać sobie tatuaż w innym miejscu. Czasami będzie to łydka, czasami ramię, innym razem plecy. Postaraj się sprostać ich wymaganiom i nie popełnij żadnego błędu podczas pracy!
Gry podobne do Tattoo Style Shop

Zagraj w grę Robienie Tatuaży

8
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
80
20
80%
Jeśli spodobała Wam się gra Robienie Tatuaży koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 1709 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Tattoo Style Shop - Robienie Tatuaży została dodana na Gry-24.eu 2014-08-08 o godzinie 20:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 1709 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry tatuaże! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!