OCENA GRY
0%
0 głosów

Kolorowanka

Kategoria: Kolorowanki ZwierzętaIlość zagrań: 824Dzisiaj grano: 0 razy
Kolorowanka
Forest Coloring - Kolorowanka
Dzisiaj wraz z nową kolorowanką odwiedzicie pewną leśną polankę znajdującą się na skraju lasu. Dookoła nie ma żadnych budynków. Rozciągają się tam jedynie piękne, zielone pola. Na polance znajduje się wielkie, stare drzewo na którym siedzi sowa. Rośnie tam również wielki muchomor, a po prawej stronie scenki znajdują się wielkie kamienia, na których przykucnęła sobie mała, zielona żabka. U podnóża tej małej skarby przysiadł sobie mały ptaszek. Rozpocznijcie kolorowanie i powoli malujcie różne obszary tej sielankowej, leśnej sceny. Pomalujcie stary dąb, wszystkie widoczne na scenie leśne zwierzaki, chmurki oraz łąkę. Nie zapomnijcie również o pokolorowaniu najdrobniejszych szczegółów!
Gry podobne do Forest Coloring

Zagraj w grę Kolorowanka

84
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
50
50
50%
Jeśli spodobała Wam się gra Kolorowanka koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 824 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Forest Coloring - Kolorowanka została dodana na Gry-24.eu 2014-08-17 o godzinie 11:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 824 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii kolorowanki zwierzęta! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!