OCENA GRY
100%
1 głos

Kolorowanka Rio

Kategoria: Kolorowanki Z BajekIlość zagrań: 926Dzisiaj grano: 0 razy
Kolorowanka Rio
Rio Coloring - Kolorowanka Rio
Rio to piękna bajka Walta Disneya, która doczekała się już dwóch części. Dzięki tej gierce będziecie mogli przenieść się do świata pełnego niesamowitych przygód i kolorowania! To film twórców wspaniałej bajki Epoka Lodowcowa, będący świetną komedią dla całej rodziny. Głównym bohaterem Rio jest Blu, egzotyczny ptak wieżący również, że jest ostatnim przedstawicielem swojego gatunku. Blu wierzy, że jeśli nie doczeka się potomstwa jego rasa całkowicie przestanie istnieć. Pewnego dnia właścicielka Blu dowiaduje się o istnieniu samiczki z tej samej rasy co jej pierzasty ulubieniec. Postanawia wyruszyć wraz z nim na jej poszukiwanie. Najbardziej niezwykłe jest to, że ptak nie potrafi latać. Dopiero dzięki pomocy doświadczonych ptaków żyjących na wolności rozpościera swoje piękne, barwne skrzydła i zaczyna uczyć się szybowania w powietrzu. Za chwilę będziecie mogli pokolorować scenkę, w której ptaszek szybuje pomiędzy drzewami i ma z tego niemałą satysfakcję. Pomalujcie go na piękne kolory i nie zapomnijcie o pomalowaniu również całego otoczenia!
Gry podobne do Rio Coloring

Zagraj w grę Kolorowanka Rio

85
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
100
0
100%
Jeśli spodobała Wam się gra Kolorowanka Rio koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 926 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Rio Coloring - Kolorowanka Rio została dodana na Gry-24.eu 2014-08-17 o godzinie 11:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 926 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii kolorowanki z bajek! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!