OCENA GRY
100%
3 głosy

Kolorowanka Tomek I Przyjaciele

Kategoria: Kolorowanki Z BajekIlość zagrań: 2417Dzisiaj grano: 1 razy
Kolorowanka Tomek i Przyjaciele
Thomas the Tank Online Coloring - Kolorowanka Tomek i Przyjaciele
Jeśli lubicie bajki Mini Mini to mamy dla was nową, wspaniałą kolorowankę opartą na serialu Tomek i Przyjaciele. Tytułowym bohaterem jest niezwykle sympatyczna i pomocna lokomotywa o imieniu Tomek. To lokomotywa parowa, która czasami potrafi być nieco zuchwała i grymaśna. Czasami przez swój charakter Tomek pakuje się w różne tarapaty. Za wszelką cenę chce udowodnić, że w niczym nie ustępuje starszym i bardziej doświadczonym lokomotywom, i podobnie jak one jest w stanie pokonywać trudne trasy i dostarczać towar do najbardziej odległych stacji kolejowych. Na szczęście zawsze dopisuje mu szczęście i potrafi wybrnąć ze wszystkich kłopotów jakie go spotykają. Fabuła serialu opowiada o lokomotywach pracujących na stacji na Wyspie Sodor. Tomek to niebieski pociąg posiadający sześć kół, kocioł oraz małą turbinę. Przez cały czas pociągi toczą ze sobą rywalizację. Każda z nich chce być najlepsza. Dzisiaj będziecie mieli okazję zagrać w kolorowankę z Tomkiem. Pokolorujcie tą sympatyczną lokomotywę wedle własnego uznania. Na scenie Tomek pędzi torami i przewozi towar. Przyświeca mu piękne słońce widniejące na niebie. Z jego komina bucha para. Wybierzcie swoje ulubione kolory i pomalujcie Tomka tak jak chcecie! Przecież lokomotywa wcale nie musi być niebieska tak jak w bajce!
Gry podobne do Thomas the Tank Online Coloring

Zagraj w grę Kolorowanka Tomek i Przyjaciele

87
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
100
0
100%
Jeśli spodobała Wam się gra Kolorowanka Tomek i Przyjaciele koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 2417 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Thomas the Tank Online Coloring - Kolorowanka Tomek i Przyjaciele została dodana na Gry-24.eu 2014-08-17 o godzinie 12:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 2417 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii kolorowanki z bajek! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!