OCENA GRY
75%
16 głosów

Kolorowanka Angry Birds

Kategoria: Kolorowanki Angry BirdsIlość zagrań: 6959Dzisiaj grano: 0 razy
Kolorowanka Angry Birds
Colorear Angry Birds - Kolorowanka Angry Birds
Z pewnością doskonale znacie zabawne ptaki, które stały się prawdziwym hitem wśród gier mobilnych. Za chwilę będziecie mogli zagrać w kolorowankę Angry Birds i nadać jednej z zabawnych scenek z ptakami trochę kolorów! To gra przeznaczona głównie dla najmłodszych graczy, podobnie jak inne kolorowanki. Wykorzystajcie różne barwy znajdujące się w palecie po lewej stronie ekranu i powoli i spokojnie nanoście je na obrazek. W każdej kolorowance możecie wykorzystać swoją wyobraźnię, aby przemienić szary obrazek w prawdziwe arcydzieło. Nie musicie trzymać się utartego schematu i malować na kolory znane z wersji oryginalnej.
Gry podobne do Colorear Angry Birds

Zagraj w grę Kolorowanka Angry Birds

9
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
75
25
75%
Jeśli spodobała Wam się gra Kolorowanka Angry Birds koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 6959 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Colorear Angry Birds - Kolorowanka Angry Birds została dodana na Gry-24.eu 2014-08-08 o godzinie 20:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 6959 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii kolorowanki angry birds! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!