OCENA GRY
100%
2 głosy

Kolorowanka Tom I Jerry

Kategoria: Kolorowanki Z BajekIlość zagrań: 1006Dzisiaj grano: 0 razy
Kolorowanka Tom i Jerry
Tom and Jerry Painting - Kolorowanka Tom i Jerry
Tom i Jerry to jedne z najbardziej znanych i lubianych postaci świata kreskówek. Historia tej pary zabawnych bohaterów sięga las czterdziestych XX wieku. W pierwszych latach swojej kariery Tom nazywał się Jerry i wyglądał zupełnie inaczej. Być starym, leniwym kocurem, który nie potrafił chodzić na dwóch łapach. Dopiero po pewnym czasie zyskał bardziej ludzkie cechy i zachowanie. Obecnie Tom to niezwykle zabawny kot, którego niekończące się klęski w pogoni za Jerrym potrafią rozbawić nas do łez. Tom z natury jest egoistyczny i bardzo często myśli tylko o sobie. Na pewno zauważyliście, że w kreskówce gra również wielkiego nerwusa. Byle co potrafi wytrącić go z równowagi. Jego ulubionym zajęciem jest uganiania się za sympatyczną, szarą myszką o imieniu Jerry, która zawsze potrafi znaleźć sposób aby go przechytrzyć. Czasami Tom wpada w swoje własne pułapki, co prowadzi do masy śmiesznych i niezwykle zabawnych sytuacji. Obrazek, który za chwilę będziecie kolorowali przedstawia Toma oraz Jerrego podczas gry w golfa. Tom ma zamiar posłużyć się Jerrym jako podpórką do piłeczki, i jest z tego powodu niezwykle rozbawiony. Pomalujcie Toma oraz sympatyczną myszkę na swoje ulubione kolory i zagrajcie w różnież w inne kolorowanki z bajkowymi postaciami!
Gry podobne do Tom and Jerry Painting

Zagraj w grę Kolorowanka Tom i Jerry

90
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
100
0
100%
Jeśli spodobała Wam się gra Kolorowanka Tom i Jerry koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 1006 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Tom and Jerry Painting - Kolorowanka Tom i Jerry została dodana na Gry-24.eu 2014-08-17 o godzinie 17:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 1006 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii kolorowanki z bajek! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!