OCENA GRY
79%
19 głosów

Kolorowanka Ze Świnią Angry Birds

Kategoria: Kolorowanki Angry BirdsIlość zagrań: 4848Dzisiaj grano: 2 razy
Kolorowanka ze Świnią Angry Birds
Colorear Pig King - Kolorowanka ze Świnią Angry Birds
Jeśli jesteście wielkimi fanami ptaków Angry Birds, to na pewno doskonale znacie również ich największego przeciwnika - Króla Świń. Od początku serii Wkurzone Ptaki toczą ze świniami nieustanną walkę. Król świń pojawia się na samym końcu każdego z epizodów gry. Nie pojawia się jedynie w seriach Angry Birds Rio i Angry Birds Star Wars. To najbardziej bezwzględny i najtwardszy przedstawiciel świń. Jest od nich nieco większy. Możecie go poznać po złotej koronie którą zawsze nosi na głowie. Na pewno za nim nie przepadacie, jednak w tej kolorowance będziecie mogli pokolorować go po swojemu. Wykorzystajcie różne barwy i pomalujcie tą zabawną świnię na różne, fajne kolory!
Gry podobne do Colorear Pig King

Zagraj w grę Kolorowanka ze Świnią Angry Birds

92
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
79
21
79%
Jeśli spodobała Wam się gra Kolorowanka ze Świnią Angry Birds koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 4848 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Colorear Pig King - Kolorowanka ze Świnią Angry Birds została dodana na Gry-24.eu 2014-08-17 o godzinie 17:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 4848 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii kolorowanki angry birds! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!