OCENA GRY
0%
0 głosów

Wyścigi Samochodowe Na Wstecznym Biegu

Kategoria: Gry WyścigoweIlość zagrań: 1443Dzisiaj grano: 1 razy
Wyścigi Samochodowe na Wstecznym Biegu
Reverse Race - Wyścigi Samochodowe na Wstecznym Biegu
Świetna i niecodzienna gra w wyścigi samochodowe, która na pewno Wam się spodoba. Czy mieliście kiedyś okazję grać w grę samochodową, w której jeździ się na wstecznym biegu? Nie mówię tu o cofaniu, a o całym wyścigu na wstecznym! Za chwilę wskoczycie za kółko wspaniałego Lamborghini i spróbujecie zmierzyć się z innymi kierowcami w bardzo nietypowym i niebezpiecznym rajcie! Tutaj każdy samochód będzie jechał na wstecznym biegu. Pamiętaj, że w tym przypadku aby się rozpędzić, będziesz musiał trzymać strzałkę w dół. Musisz również pamiętać, że koła będą kierowały samochód zupełnie inaczej, niż gdybyśmy jechali do przodu. Wszystko będzie na odwrót! Gierka składa się z około sześciu ciekawych tras, która na pewno będą dla Wam niezłym wyzwaniem! Zagrajcie i spróbujcie pokonać wszystkich kierowców!
Gry podobne do Reverse Race

Zagraj w grę Wyścigi Samochodowe na Wstecznym Biegu

94
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
50
50
50%
Jeśli spodobała Wam się gra Wyścigi Samochodowe na Wstecznym Biegu koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 1443 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Reverse Race - Wyścigi Samochodowe na Wstecznym Biegu została dodana na Gry-24.eu 2014-08-17 o godzinie 18:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 1443 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry wyścigowe! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!