OCENA GRY
100%
3 głosy

Egzamin Na Taksówkarza

Kategoria: Gry TaxiIlość zagrań: 1745Dzisiaj grano: 0 razy
Egzamin na Taksówkarza
New York Taxi License - Egzamin na Taksówkarza
Genialna gra Taxi od FOG. W drugą, trójwymiarową część tej gry możecie również zagrać na gry-24.eu. Znajdziecie ją w kategorii z grami TAXI. Zadaniem gry jest wykonanie 18 zadań na mieście. Nie posiadasz jeszcze licencji pozwalającej Ci na przewożenie pasażerów. Najpierw musisz zdać egzamin pod okiem egzaminatora. W każdym poziomie otrzymasz od niego zadanie do wykonania. Musisz uważnie zapoznać się z jego treścią a następnie wykonać misję. Zazwyczaj zadania będą polegały na dojechaniu taksówką do miejsca oznaczonego na mapie. Pamiętaj jednak, że nawet najmniejsza stłuczka skończy się oblaniem egzaminu, i będziesz musiał rozpoczynać kurs od samego początku. Skup uwagę na ruchu ulicznym o ostrożnie pokonuj kolejne skrzyżowania. Po mieście jeżdżą również inne samochody, które także chcą dotrzeć do celu. Nie przeszkadzaj im i spokojnie wypełniaj swoje zadania zaliczając kolejne testy. Jeśli ukończysz 18 poziomów otrzymasz licencję, i będziesz już mógł rozpocząć przewożenie pasażerów i zarabianie pieniędzy w tej pracy!
Gry podobne do New York Taxi License

Zagraj w grę Egzamin na Taksówkarza

96
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
100
0
100%
Jeśli spodobała Wam się gra Egzamin na Taksówkarza koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 1745 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra New York Taxi License - Egzamin na Taksówkarza została dodana na Gry-24.eu 2014-08-17 o godzinie 19:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 1745 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry taxi! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!