OCENA GRY
0%
0 głosów

Praca Taksówkarza W Londynie

Kategoria: Gry ParkowanieIlość zagrań: 1667Dzisiaj grano: 0 razy
Praca Taksówkarza w Londynie
Sim Taxi London - Praca Taksówkarza w Londynie
Praca Taksówkarza w Londynie to kontynuacja wspaniałej gry Sim Taxi. Tym razem przeniesiemy się na ulice Londynu, jednego z najbardziej zatłoczonych miejsc na naszej planecie. Panuje tam spory ruch, samochody jeżdżą ulicami jeden za drugim i bardzo łatwo o wypadek. W tej części odwiedzicie zupełnie nowe lokacje. Poznacie również nowe miasto i przekonacie się, jak wygląda w nim praca taksówkarza. Po prostu szukajcie pasażerów czekających na taksówkę i woźcie ich do miejsc w które chcą dotrzeć. Wymijajcie samochody jeżdżące po mieście, omijajcie autobusy i pilnujcie, aby zatrzymywać się na skrzyżowaniach na czerwonym świetle. Każdy kurs musicie wykonać szybko i szukać jak najkrótszej trasy. Jeśli pasaże spędzi w Waszej taksówce zbyt wiele czasu po prostu wysiądzie i nie zapłaci za kurs. Z czego wtedy zapłacisz za utracone paliwo?
Gry podobne do Sim Taxi London

Zagraj w grę Praca Taksówkarza w Londynie

97
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
50
50
50%
Jeśli spodobała Wam się gra Praca Taksówkarza w Londynie koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 1667 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Sim Taxi London - Praca Taksówkarza w Londynie została dodana na Gry-24.eu 2014-08-17 o godzinie 19:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 1667 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry parkowanie! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!