OCENA GRY
100%
3 głosy

Jazda Szybką Taksówką

Kategoria: Gry TaxiIlość zagrań: 2083Dzisiaj grano: 0 razy
Jazda Szybką Taksówką
Taxi Rush 2 - Jazda Szybką Taksówką
Najlepsi taksówkarze z całego świata postanowili zorganizować wyścig, aby wyłonić najszybsze taxi na kontynencie. Na wyścig zjechali się sami najlepsi kierowcy, którzy każdego dnia przemierzają setki kilometrów wożąc swoich pasażerów po największych i najbardziej tłocznych metropoliach świata. Wsiadaj za kierownicę swojego podrasowanego TAXI i rozpocznij pościg za wygraną! Chodzi o to, aby pokonać określony dystans w ruchu ulicznym i nie spowodować przy tym zbyt wielkich zniszczeń. Musisz także bardzo uważać na przechodniów na przejściach dla pieszych. Czasami wchodzą na nie nie patrząc czy jedzie jakiś samochód. Po drogach jeżdżą również normalne osobówki, oraz wielkie tiry przewożące towar.
Gry podobne do Taxi Rush 2

Zagraj w grę Jazda Szybką Taksówką

98
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
100
0
100%
Jeśli spodobała Wam się gra Jazda Szybką Taksówką koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 2083 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Taxi Rush 2 - Jazda Szybką Taksówką została dodana na Gry-24.eu 2014-08-17 o godzinie 19:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 2083 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry taxi! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!