OCENA GRY
71%
91 głosów

Symulator Samolotu Pasażerskiego 3D

Kategoria: Gry SamolotyIlość zagrań: 20300Dzisiaj grano: 1 razy
Symulator Samolotu Pasażerskiego 3D
Flight Simulator Boeing 737-400 Sim - Symulator Samolotu Pasażerskiego 3D
Boeing 737 to potężny samolot pasażerski średniego zasięgu. Historia tego samolotu sięga roku 1867. Od lat produkowany jest przez firmę Boeing w Stanach Zjednoczonych. Jeśli nigdy nie lataliście takim samolotem, to dzięki temu symulatorowi lotu będziecie mogli okazję poczuć się jak prawdziwi piloci. To nie jest gra zręcznościowa, tylko symulator z prawdziwego zdarzenia. Tutaj nie będziemy mieli okazji wykonywać powietrznych akrobacji czy beczek. Najważniejsze jest zdrowie i bezpieczeństwo pasażerów. Musisz bardzo wiele się nauczyć jeśli chcesz poprowadzić tak wielki samolot z setką pasażerów na pokładzie. Pierwszym krokiem twojej kariery jako pilota będzie nauka lądowania. Na ekranie widoczna jest mapka, która wskazuje Ci zarówno położenie samolotu, jak i wysokość ponad ziemią. Jest tam również żyroskop oraz kilka innych dźwigni. Jedna z nich odpowiada za ustawianie ciągu silników, inna za opuszczanie podwozia. Jeśli bezpiecznie uda ci się posadzić maszynę na pasie startowym możesz przejść do innych misji. Wśród nich będzie latanie nocą, w różnych warunkach pogodowych oraz sytuacja kryzysowa, która zmusi Cię do awaryjnego lądowania. To wspaniały symulator któremu na prawdę warto poświęcić nieco więcej czasu. Na pewno spodoba się wszystkich fanom symulatorów lotniczych!
Gry podobne do Flight Simulator Boeing 737-400 Sim

Zagraj w grę Symulator Samolotu Pasażerskiego 3D

99
Czy podobała Ci się ta gra?
Tak Nie
71
29
71%
Jeśli spodobała Wam się gra Symulator Samolotu Pasażerskiego 3D koniecznie poleć ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Nie zapomnij również na nią zagłosować! Do tej pory zagraliście w nią już 20300 razy. Zostańcie z nami, a nasz zespół administracyjny zadba o to, abyście każdego dnia znaleźli tu coś nowego! Odwiedzajcie nas częściej!
Gra Flight Simulator Boeing 737-400 Sim - Symulator Samolotu Pasażerskiego 3D została dodana na Gry-24.eu 2014-08-17 o godzinie 20:08 Jak do tej pory zagraliście w nią 20300 razy. Jeśli szukacie podobnych gier online koniecznie zajrzyjcie do kategorii gry samoloty! Znajdziecie w niej inne, podobne tytuły!