WSZYSTKICH
4
GIER ONLINE

Gry Ben 10

Wszystkich gier w kategorii: 4
Zapraszamy Was do zagrania w darmowe Gry Ben 10 na Gry-24.eu! Najnowsza gra w tej kategorii to Ben 10 i Ostateczny Kryzys, która została opublikowana w naszym serwisie 2014-08-31. Oprócz niej znajdziecie tutaj również 3 innych, darmowych gier. Jeśli na liście nie znaleźliście gry której szukacie, prześlijcie nam jej tytuł za pośrednictwem naszego fanpage'a na Facebooku, a na pewno wkrótce ją dodamy! Zapraszamy Was również do zagrania w inne gry z tej kategorii i życzymy Wam wielu zdobytych punktów!

Ben 10 to wspaniały serial przeznaczony przede wszystkim dla chłopców. Chyba każdy fan kreskówek Cartoon Network doskonale zna postać Bena Tennysona. Postać tego zwyczajnego na pierwszy rzut oka chłopca pokochały miliony dzieci na całym świecie. Każdy chciał być taki jak Ben, posiadać niesamowity, kosmiczny zegarek i walczyć stać się obrońcą Ziemi przed kosmitami starającymi się położyć na niej swoje brudne łapska. Serial o przygodach Bena został stworzony na podstawie starych komiksów z lat sześć dziesiątych i bardzo szybko stał się niesamowitym hitem!

Głównym bohaterem bajki jest chłopiec o imieniu Ben Tennyson. W chwili w której go poznajemy ma dopiero 10 lat i właśnie wyjeżdża na letni obóz wraz ze swoim dziadkiem Maxem oraz kuzynką Gwen. Po chwili przekonujemy się, że kuzynostwo czasami potrafi zaleźć sobie za skórę. Gwen oraz Ben przez cały czas się przekomarzają i rywalizują ze sobą podczas wykonywania najprostszych zadań. Podczas pobytu na obozie cała trójka znajduje w lesie tajemniczy obiekt. Urządzenie wygląda jak bardzo nietypowy zegarek. Pierwszy dopada się do niego Ben i czym prędzej zakłada go na swoją rękę. Jakie jest jego zdziwienie, gdy po chwili pasek zegarka zaciska się na jego nadgarstku i żadna siła nie jest w stanie go z niego zdjąć. Owy zegarek to potężny Omnitrix o którego walczą ze sobą rozmaite rasy zamieszkujące kosmos. Dzięki niemu Ben zyskuje możliwość przemieniania się w różne gatunki kosmitów. Na początku ich dokładna liczba to 10, a wśród nich znajdują się takie postacie jak Inferno, Diamentogłowy, Szybcior, Zębala, Czteroręki, Dzikopysk, Mucha, Szara Materia, Fantom i Upgrade. Każdy z tych kosmitów posiada niezwykłą moc i swój własny zestaw unikalnych umiejętności. Szybcior potrafi biegać z niesamowitymi prędkościami, Fantom to stwór przypominający ducha, który w razie potrzeby potrafi stać się niewidzialny. Czteroręki to potężny kosmita posiadający niesamowitą siłę. Inferno to ognisty stwór, którego domenę stanowi ogień. Potrafi również miotać ognistymi kulami. Pozostałych kosmitów znajdziecie w grach i sami przekonacie się co potrafią!

Wraz z kolejnymi odcinkami Bena 10 do zestawu kosmitów dołączają kolejne postacie: Kulopłot, Dzikie Pnącze, Klon, Największy oraz Gała. Na tym bynajmniej możliwości Omnitrixa się nie kończą. Zegarek potrafi przyswajać DNA innych kosmitów, dzięki czemu Ben może przemienić się z czasem w coraz większą liczbę postaci. Omnitrix posiada jednak pewną wadę. Jego działanie jest krótkotrwałe, i czasami potrafi przywrócić go do normalnej postacie w najmniej oczekiwanym momencie. Mimo wszystko Ben zaczyna czuć się w roli superbohatera niczym ryba w wodzie. Nowa rola bardzo mu się podoba i nie ma zamiaru z niej rezygnować. Od tej pory walczy z kosmitami, ratuje Ziemię przed atakami obcych istot i walczy ze złem.

Na podstawie kreskówki Cartoon Network powstały również dwa filmy. Pierwszy z nich nosi tytuł "Tajemnica Omnitrixa", drugi to "Wyścig z czasem". Serial animowany zyskał tak wielką popularność, że powstała również jego kontynuacja, która przenosi nas do czasów gdy Ben ma już 10 lat. Nosi ona tytuł Ben 10 - Obca Potęga.

Za chwilę wraz z naszymi wspaniałymi grami przeniesiecie się do świata Bena 10. Będziecie mogli zmieniać się w różnych kosmitów Omnitrixa i wykonywać najrozmaitsze zadania. Wśród gier Bena 10 znajdziecie świetne i wciągające gry akcji, wspaniałe przygodówki oraz gry logiczne. Staniecie do walki z siłami ciemności i staniecie oko w oko z najgroźniejszymi, kosmicznymi bandziorami pod postacią różnych kosmitów w których Ben będzie się przemieniał! Mamy nadzieję, że gry, które tu dla Was zebraliśmy przypadną Wam do gustu i od czasu do czasu będziecie do nich wracali! Życzymy miłego grania i wielu sukcesów w walce z kosmitami!