WSZYSTKICH
18
GIER ONLINE

Gry Kraina Lodu

Wszystkich gier w kategorii: 18
Zapraszamy Was do zagrania w darmowe Gry Kraina Lodu na Gry-24.eu! Najnowsza gra w tej kategorii to Lego Kraina Lodu Anna i Elsa, która została opublikowana w naszym serwisie 2016-03-05. Oprócz niej znajdziecie tutaj również 17 innych, darmowych gier. Jeśli na liście nie znaleźliście gry której szukacie, prześlijcie nam jej tytuł za pośrednictwem naszego fanpage'a na Facebooku, a na pewno wkrótce ją dodamy! Zapraszamy Was również do zagrania w inne gry z tej kategorii i życzymy Wam wielu zdobytych punktów!

Kraina Lodu to jeden z najwspanialszych filmów animowanych produkcji studia Walta Disneya. Jej główne bohaterki, Anna i Elsa, dzięki tej bajce stały się prawdziwymi gwiazdami i ulubienicami młodych widzów na całym świecie! Za kilka chwil będziecie mogły przenieść się do ich wspaniałego królestwa i poznać te dwie, urocze księżniczki nieco bliżej. W naszych grach spotkacie również wiele innych postaci zamieszkujących królestwo Arendelle. Dzięki nim w kilka sekund przeniesiecie się do magicznego świata wyobraźni, w którym wszystko jest możliwe i przeżyjecie całą masę niezwykłych przygód. Staraliśmy się wybrać dla Was tylko najlepsze gry z Krainy Lodu, i mamy nadzieję, że trafiliśmy w Wasze gusta! Będziecie mogły wcielić się nie tylko w potężną Królową Śniegu Elsę, ale również w jej młodszą siostrę Annę, a nawet poprowadzić sympatycznego, gadającego i niezwykle zabawnego bałwanka Olafa! Wraz z bohaterami wypełnicie wiele ciekawych zadań oraz misji. Wśród gier znajdziecie nie tylko gry przeznaczone wyłącznie dla dziewczyn, takie jak robienie maseczek, makijażu czy stylizowanie włosów w salonach fryzjerskich, ale również świetne przygodówki i gry zręcznościowe!

Powróćmy na chwilę do fabuły filmu. Akcja Frozen rozgrywa się w przepięknym królestwie zwanym Arendelle, gdzie młode księżniczki Anna i Elsa mieszkają wraz ze swoimi rodzicami. Poznajemy je w czasach, gdy dziewczynki były jeszcze małe i uwielbiały wspólne zabawy. Miały głowy pełne wspaniałych pomysłów i całymi dniami hasały po pałacowych ogrodach. W królestwie nie panowała jeszcze wieczna zima. Normalnym cyklem następowały po sobie kolejne cztery pory roku, a każda z nich była piękna i na swój sposób niezwykła. Wiosną dziewczynki przyglądały się przyrodzie budzącej się do życia, zwierzętom, które po okresie zimy ponownie wychodziły ze swoich nor i bawiły się w chowanego w zamkowych komnatach. Był to okres, który wszystkich dookoła wprawiał w cudowny nastrój. Latem spędzały czas pluskając się w fontannie, jesienią przyglądały się jak liście na drzewach zmieniają barwy i zaczynają mienić się jesiennymi kolorami. Uwielbiały również zimę. Był to wspaniały okres pełen radości i zimowych zabaw na śniegu. Bardzo szybko dowiadujemy się również o jednej z księżniczek czegoś ciekawego. Anna to zwyczajna dziewczynka, jednak Elsa jest wyjątkowa, posiada niezwykły dar. Obdarzona jest mocą pozwalającą jej wyczarowywać śnieg i lód. Anna doskonale o tym wie, i właśnie dlatego pewnego, zimowego dnia poprosiła siostrę o wyczarowanie dla niej bałwanka. Nazwały go Olaf i od tej pory ten niezwykły gość stał się nieodłącznym towarzyszem ich przygód. Potrafił mówić, miał wielkie poczucie humoru i nie odstępował ich na krok. Mijały kolejne lata, obie siostry przemieniły się w piękne królewny, które uwielbiali wszyscy dworzanie. Wydoroślały i nabrały dworskiej ogłady. Jedynie poziom intelektualny Olafa zatrzymał się w miejscu. Był to również okres, w którym niezwykła moc Elsy stawała się coraz potężniejsza. Czasami nie była w stanie nad nimi zapanować i niechcący przemieniała różne przedmioty w bryły lodu. Król musiał działać. Nie chciał, aby moc księżniczki wyszła na jaw. Nie chciał również, aby przez przypadek Elsa zrobiła krzywdę swojej siostrze. Postanowił zamknąć bramy królestwa i odizolować ją od zewnętrznego świata. Obawiał się, że jego córka może stanowić zagrożenie dla swoich najbliższych i zabronił jej widywania Anny.

Od tych wydarzeń upłynęło 10 lat. Pewnego dnia król wraz z królową giną podczas jednej z wypraw, i wszystkie obowiązki które do nich należały spoczywają na barkach dwóch księżniczek. Ktoś musi przejąć władzę. Pretendentką do tego tytułu z uwagi na swój wiek jest Elsa. Nadchodzi dzień jej koronacji. Niestety podczas uroczystości wydarza się coś, co raz na zawsze zmieni życie nie tylko bohaterek, ale również wszystkich mieszkańców krainy. Na skutek tych wydarzeń Elsa stanie się wkrótce potężną królową śniegu. Księżniczka nie mogą powstrzymać swoich emocji ujawnia są moc. Arcyksiążę oraz pozostali dworzanie okrzykują ją czarownicą. Upokorzona księżniczka postanawia uciec, przy okazji sprowadzając na Arendelle wieczną zimę. Postanawia udać się na północ gdzie zbuduje swój wspaniały pałac i od tej pory będzie żyła z dala od świata który jej nie akceptuje. Anna nie mogą pogodzić się z odejściem starszej siostry postanawia ją odszukać. Tak rozpocznie się najbardziej niezwykła przygoda jej życia, która odmieni jej los. Podczas wyprawy będzie towarzyszył jej bałwanek Olaf, Kristoff oraz sympatyczny renifer o imieniu Sven. To właśnie podczas tej podróży między Anną i Kristoffem obudzi się uczucie. Dalszy ciąg opowieści z pewnością znacie, więc powróćmy do gier. Każda z nich będzie stanowiła dla Was ciekawe wyzwanie. Wraz z Olafem spróbujecie wspiąć się na sam szczyt góry. Dołączycie do Anny podczas jej podróży i pomożecie jej uporać się z różnymi przeszkodami. Wraz z Elsą będziecie rzucały lodowe zaklęcia, chodziły do kosmetyczki, odwiedzały salony spa i nie tylko! W każdej grze Krainy Lodu czekają na Was również inne niespodzianki! Jeśli chcecie się przekonać jakie koniecznie zagrajcie w każdą z nich!