WSZYSTKICH
10
GIER ONLINE

Gry Samoloty

Wszystkich gier w kategorii: 10
Zapraszamy Was do zagrania w darmowe Gry Samoloty na Gry-24.eu! Najnowsza gra w tej kategorii to Symulator Parkowania Samolotu, która została opublikowana w naszym serwisie 2015-05-29. Oprócz niej znajdziecie tutaj również 9 innych, darmowych gier. Jeśli na liście nie znaleźliście gry której szukacie, prześlijcie nam jej tytuł za pośrednictwem naszego fanpage'a na Facebooku, a na pewno wkrótce ją dodamy! Zapraszamy Was również do zagrania w inne gry z tej kategorii i życzymy Wam wielu zdobytych punktów!

Gry samoloty to nasza kategoria przeznaczona głównie dla wszystkich miłośników lotnictwa. Latanie od zawsze fascynowało ludzkość. Człowiek przyglądał się szybującym w przestworzach ptakom i marzył o tym, aby tak jak one oderwać się od ziemi i poczuć prawdziwą wolność. Wystarczy wspomnieć postać mitologicznego Ikara, którego pierwsza, pionierska próba oderwania się od ziemi, choć udana, zakończyła się upadkiem. Wspominamy postać niesamowitego Leonarda da Vinci i jego niezwykłe projekty latających maszyn, by w końcu, po raz pierwszy wznieść się w przestworza wraz z braćmi Wright i ulecieć ku nieznanemu na pokładzie pierwszego, działającego samolotu w historii ludzkości. W dzisiejszych czasach dzięki samolotom możemy podróżować pomiędzy kontynentami i spoglądać na świat z perspektywy lotu ptaka.

Za chwilę wraz z naszymi wspaniałymi grami o samolotach będziecie mogli poczuć to niesamowite uczucie towarzyszące lataniu wysoko ponad chmurami. Wśród naszych tytułów znajdziecie najlepsze gry samolotowe, w których nie tylko poczujecie się jak piloci z prawdziwego zdarzenia, ale również będziecie mogli zasiąść za sterami wielu, różnych samolotów. Wśród nich znajdziecie wielkie samoloty pasażerskie, takie jak Boeing 747 czy Airbus A380. To jednak nie wszystko, ponieważ znajdziecie tutaj nie tylko symulatory lotu. Zagracie również w gry, w których będziecie cięli powietrze z niesamowitą prędkością lecąc wojskowymi myśliwcami uzbrojonymi w rakiety dalekiego zasięgu i karabiny maszynowe. Czasami będziecie musieli zniszczyć cele naziemne, innym razem ratować ludzi zabierając ich na pokład helikoptera. Mamy nadzieję, że wraz z naszymi grami odkryjecie wspaniały świat samolotów, i jeszcze nie raz do nich powrócicie!