WSZYSTKICH
7
GIER ONLINE

Gry Strażackie

Wszystkich gier w kategorii: 7
Zapraszamy Was do zagrania w darmowe Gry Strażackie na Gry-24.eu! Najnowsza gra w tej kategorii to Mycie Radiowozu Karetki i Wozu Strażackiego, która została opublikowana w naszym serwisie 2015-09-06. Oprócz niej znajdziecie tutaj również 6 innych, darmowych gier. Jeśli na liście nie znaleźliście gry której szukacie, prześlijcie nam jej tytuł za pośrednictwem naszego fanpage'a na Facebooku, a na pewno wkrótce ją dodamy! Zapraszamy Was również do zagrania w inne gry z tej kategorii i życzymy Wam wielu zdobytych punktów!

Jeśli w czasach dzieciństwa marzyliście o karierze strażaka, to już za chwilę będziecie mogli zrealizować swoje marzenia, choć niestety tylko w świecie wirtualnym. W tej kategorii znajdziecie bowiem najlepsze gry strażackie, które zebraliśmy specjalnie dla Was z najlepszych stron internetowych z grami online! Straż pożarna, obok policji i pogotowia ratunkowego to jedna z najważniejszych jednostek porządkowych. Gdy w mieście wybucha pożar strażacy pędzą do swoich wielkich, czerwonych wozów wyposażonych w wysoką drabinę oraz wąż i wyruszają do akcji. Tylko dzięki nim, oraz ich odwadze wiele budynków nie uległo całkowitemu zniszczeniu podczas groźnych pożarów. Bardzo często z narażeniem własnego życia wchodzą do ogarniętych pożarem budynków by ratować uwięzionych w nich ludzi. Na gaszeniu pożarów ich obowiązki się jednak nie kończą. Straż pożarna wzywana jest również na miejsca wypadków samochodowych. Korzystając ze swojego sprzętu są w stanie rozcinać karoserie samochodów i wyciągać ludzi, którzy zostali w nich uwięzieni.

Wśród naszych gier strażackich znajdziecie wiele pasjonujących tytułów. Na własnej skórze poczujecie, jak trudna bywa praca strażaka i jakie niebezpieczeństwa się z nią wiążą. Uzbrojeni w węże będziecie wchodzili do płonących budynków i starali się zapanować nad szalejącym żywiołem. Będziecie ratowali ludzi z płonących domów, pojeździcie wozami strażackimi po ulicach miasta i spróbujecie dotrzeć na miejsce akcji przedzierając się przez miejski ruch w godzinach szczytu. Niektóre z naszych gier będziecie śledzili z perspektywy lotu ptaka, jednak wśród nich znajdziecie również kilka wspaniałych gier 3D! Zapraszamy Was do gry i mamy nadzieję, że każda z nich wciągnie Was bez reszty!