WSZYSTKICH
6
GIER ONLINE

Gry Violetta

Wszystkich gier w kategorii: 6
Zapraszamy Was do zagrania w darmowe Gry Violetta na Gry-24.eu! Najnowsza gra w tej kategorii to Violetta i Kolacja dla Leona, która została opublikowana w naszym serwisie 2014-10-13. Oprócz niej znajdziecie tutaj również 5 innych, darmowych gier. Jeśli na liście nie znaleźliście gry której szukacie, prześlijcie nam jej tytuł za pośrednictwem naszego fanpage'a na Facebooku, a na pewno wkrótce ją dodamy! Zapraszamy Was również do zagrania w inne gry z tej kategorii i życzymy Wam wielu zdobytych punktów!

Gry Violetta to dział z całą masę świetnych gier poświęconych Violetcie, głównej bohaterce niezwykle popularnego serialu dla dziewczyn emitowanego na Disney Channel. W tej kategorii znajdziecie tylko najlepsze i najbardziej popularne gry Violetty, w które na pewno bardzo chętnie zagracie! Główna aktorka grająca serialową piosenkarkę to Martina Stoessel. Aktorka dzięki telenoweli stała się sławna i znana na całym świecie. Posiada setki, tysięcy fanek w wielu krajach i jest niezwykle popularna w Polsce. W telenoweli wciela się w rolę młodej, niezwykle uroczej, sympatycznej, a przede wszystkim niezwykle utalentowanej pod względem muzycznym nastolatki o imieniu Violetta. Z pewnością każda fanka aktorki z niecierpliwością czeka na początek trzeciego sezonu serialu, który już wkrótce pojawi się na Disney Channel, jednak my cofniemy się do czasu pierwszego sezonu i opowiemy Wam jak to wszystko się zaczęło. W pierwszych odcinkach telenoweli poznajemy Tini jako typową dziewczynę mieszkającą wraz ze swoim ojcem Germanem Castillo. Violetta wychowuje się bez matki i nie wie zbyt dużo na jej temat. Jej ojciec ma swoje powody aby ukrywać przed nią prawdę. Gdy bohaterka była jeszcze małą dziewczynką jej matka zginęła w nieszczęśliwym wypadku podczas jednej ze swoich tras koncertowych. Była bardzo znaną i sławną na całym świecie piosenkarką. German obawia się, że jego ukochana córka również pójdzie w ślady swojej matki i spotka ją ten sam, smutny los. Do tej pory nie może się pogodzić z jej utratą. Jego obawy nasilają się, gdy zauważa, że jego córka również zaczyna interesować się muzyką, a jej talent zaczyna się dopiero ujawniać. Wszystko zmienia się po przeprowadzce rodziny do Buenos Aires. Violetta rozpoczyna swoją muzyczną edukację w szkole zwanej Studio 21. Kształci się pod okiem swojej cioci Angie, choć na początku nie jest tego świadoma. Jej ciocia bardzo szybko zauważa w niej wielki, muzyczny potencjał. Nastolatka do tej pory kształciła się w domu pod okiem guwernantki, więc nauka w Studio 21 stawia przed nią wiele nowych wyzwań. Poznaje nowych przyjaciół, przeżywa swoje pierwsze wzloty i upadki, pierwsze miłości i pierwsze rozczarowania. W serialu szybko poznajemy również innych bohaterów telenoweli - Thomasa, Leona, Ludmiłę, Camilę, Francescę oraz innych bohaterów. Jej dalsze losy z pewnością są znane wszystkim fankom serialu, więc nie będziemy się w nie zagłębiać.

Powróćmy na chwilę do gier, które znajdziecie w tym dziale. W każdej z nich zmierzycie się z różnymi zadaniami. Jedne z nich będą proste, inne znacznie trudniejsze. Będziecie mogły wcielić się w kosmetyczki Violetty i zrobić swojej ulubionej celebrytce wspaniały makijaż, wraz z nią wybierzecie się do fryzjera, gdzie zrobicie jej wspaniałą fryzurę, przeniesiecie się za kulisy serialu i zobaczycie czym zajmują się gwiazdy podczas przerw na planie, pomożecie Violetcie nauczyć się choreografii do jej najnowszego teledysku, spróbujecie pokolorować kilka jej obrazków, poszukacie obiektów ukrytych na jej zdjęciach i wiele więcej! Na pewno wiele z naszych gier bardzo Wam się spodoba, szczególnie, jeśli kochacie Violettę i z niecierpliwością czekacie na każdy nowy odcinek jej serialu. Zapraszamy Was do gry i życzymy wielu zdobytych punktów!